x-kom hosting

Nie działa duże ,,Ś" na klawiaturze

PCtronik
utworzono
utworzono

Witam!
Otóż mój problem jest błachy, lecz jak dla mnie uciążliwy - chodzi o to, że gdy naciskam kombinację klawiszy: lewy Shift+prawy alt+s w ŻADNYM programie nie pojawia się ,,Ś". Jednak co dziwne jak wezmę kombinację klawiszy Prawy shift+prawy alt+s to bez problemu działa ,,Ś". Jestem akurat przyzwyczajony do wpisywania dużych liter lewym shiftem i ciężko mi się przestawić. Zrobiłem nawet format, żeby sprawdzić czy to coś da (wiem że ,,genialne rozwiązanie"). Jednak problem nadal występuje.
Windows 10 Home

Youki
komentarz
komentarz

Co to za klawiatura? Może po prostu klawiatura się blokuje bo nie jest w stanie obsłużyć akurat tych wciśnięć przycisków.

 

PCtronik
komentarz
komentarz

TITANUM TK107

Youki
komentarz
komentarz

Podłącz klawiaturę do innego urządzenia i zobacz czy tak samo.

PCtronik
komentarz
komentarz

Na maszynie wirtualnej Vmware Workstation z Windowsem XP lewy Shift i Alt działają poprawnie i da się nimi bez problemów napisać duża literę "Ś"

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.