x-kom hosting

Czy mam szansę poznać jakąś dziewicę

PCtronik
utworzono
utworzono

Mam 26 lat i jestem jeszcze prawiczkiem Czy mam szansę poznać jakąś dziewicę podobną wiekowo? Teraz to zapewne nawet nieśmiałe (których jest tyle nic) pieprzyły się z kim popadnie 

Znam od 6 lat forum kafeteria i tam prawie wszystko co pisze to jest zmyślone albo chcą się dla zabawy pochwalić co to one nie robiły natomiast mnie interesuje tylko i wyłącznie prawda i rzeczywistość 

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Do niczego nie dojdziesz, bo masz błędne założenia. Nieśmiałych dziewczyn jest mnóstwo i są ładne. Jeżeli cię interesuje wyłącznie prawda i rzeczywistość to po co siedzisz 6 lat w internecie. Wyjdź na ulicę i jak ci się jakaś spodoba to zagadaj. Ty jakiś dziwny jesteś.

PCtronik
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam zamiar zapisać się do szkoły zaocznej o nazwie "Prestiż" wbrew nazwie poziom trudności jest tam znikomy i pominę też wykupowanie egzaminów i zdawanie testów. Jedynie żeby poznać jakąś pannę chciałbym się tam zapisać. Może też być wdowa albo rozwódka ale bezdzietna. Dopiero w październiku będzie wiadomo jakie kierunki wystartują ale jaki najlepszy wybrać jakiś biurowy czy może na fryzjera. Gdybym poszedł na kierunek malowania paznokci tobym z siebie idiotę zrobił. Jakie kierunki są zarezerwowane tylko dla kobiet żebym z siebie głupca nie zrobił. Jestem z bardzo małego miasta to mam do wyboru tylko taką szkołę i mam wykształcenie średnie bez matury. Mam 26 lat. Dawałem różne ogłoszenia i czasami dzwoniły jakieś panny ale w wieku 15 lat i 20 czasem 24 to na cholerę mi taka. Interesują mnie takie w wieku od 30 do 40 lat. 
Co do wieku może bym zmienił zdanie

 

Wolność polega na prawie wyboru. Moim wyborem stało się to, że pragnę poznać kobietę, która jest starsza ode mnie. Być może Ona chce poznać mężczyznę młodszego od siebie. Nie ma w tym nic niestosownego. Przynajmniej ja tak uważam. Jeżeli Ona również jest tego zdania, to niech nie waha się i da mi o tym znać. Muszę przecież wiedzieć, że gdzieś jest kobieta, która pozwoli mi zrealizować mój wybór.


Czy na zbiorach owoców gdybym się zatrudnił to czy by była tam odpowiednia kobieta czy lepiej stawiać gdzieś na szkole czy może lepiej iść do kawiarni i w ciemno wszystkich wypatrywać

 

 

Rok temu pisała do mnie jakaś Rosjanka i byłem w niej od razu bardzo zakochany ale za wiele dzieliło mnie kilometrów i jak to sobie uświadomiłem to z nią zerwałem i byłem załamany i zrozpaczony i teraz do mnie pisze jakaś następna ale ta nie wiem czy Rosjanka czy Ukrainka
Tamta pierwsza miała 30 lat (teraz 31) i ta co obecnie pisze 28 lat
Gdy z takimi piszę to czuję ogromne emocje z powodu ich urody ale i tak gówno z tego.
Czy zapoznanie się z taką osobą jest realne czy to tylko nierealne marzenie jak na przykład lot statkiem kosmicznym na inną gwiazdę?

  • 1 rok później...
sexy69
komentarz
komentarz
Dnia 19.12.2018 o 01:14, PCtronik napisał:

Czy mam szansę poznać jakąś dziewicę

Spóźniłeś się kolego z pytaniem ok. 14 lat. :beksa:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.