x-kom hosting

Program kontrolujący czas przy kompie.

klimek1313
utworzono
utworzono

Witam,

mam pytanie dotyczące informacji o programie, który pomógłby mi ..hmm, pokojowo współpracować z moim synem.;)

Chodzi o to, by zezwalał użytkownikowi na korzystanie z  konta gościa/lub jeszcze lepiej - określonej gry, przez wyznaczony czas. Po tym czasie wylogowywałby się/ lub zamykał program.

Cos koło tego. Wiecie pewnie o co chodzi. Są takie wynalazki?

Youki
komentarz
komentarz

Zapewne będzie potrzebny program coś w stylu shutdown scheduler, ewentualnie do sprawdzenia Chameleon Shutdown. W programie ustawić jaki program ma się wyłączyć, następnie reszta już konfiguracja harmonogramu zadań. 

  • Dziękuję 1
klimek1313
komentarz
komentarz (edytowane)

 

Quote

Chameleon Shutdown to darmowa i niewielka aplikacja przeznaczona do sterowania komputerem. Za pomocą tego narzędzia możemy automatycznie wyłączać, usypiać i resetować komputer z poziomu systemu operacyjnego. Oprócz tego posiada funkcje do wylogowania użytkownika z systemu, a także blokowania dostępu. 

będzie tam też jaki program ma wyłączyć? luknę, dzięki!

ok... wiem gdzie szukać teraz.. np. Auto Close,AutoShutDown Scheduler... dzięki jeszcze raz!

  • 6 miesięcy później...
klimek1313
komentarz
komentarz (edytowane)

witam ponownie,

 

Chameleon i kilka pozostalych zamyka/usypia/blokuje itp po czasie tylko w przypadku ZAMKNIECIA aplikacji. czy ktos z Was zna program , który by to umozliwial i odliczal czas po OTWARCIU?

moze byc platny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.