x-kom hosting

Aktualizacja dell optiplex 780

Mr_FiFi
utworzono
utworzono

Witam. Zaktualizowałem na tym dell'u windows 7 32bit na 10 32bit, ale chciałbym mieć windows 10 64bit żeby grać w gry 64bit'owe. Tutaj pytanie do was jak to zrobić. Posiadam procesor intel dual core e5300, 2gb ram ddr3, karta graficzna zintegrowana. Za 1,5 miesiąca chcę dokupić 1 kość 4gb ramu i karte graficzną gtx 750ti 2gb low profile lub gt 1030 2gb low profile i tutaj też bym mógł prosić o małą pomoc w doborze tych części ? :) z góry dzięki za każdą odpowiedź.

bemol911
komentarz
komentarz
10 minut temu, Mr_FiFi napisał:

Zaktualizowałem na tym dell'u windows 7 32bit na 10 32bit, ale chciałbym mieć windows 10 64bit

 

Musisz pobrać ze strony Microsoftu system w wersji 64 bitowej i zainstalować, poniżej masz link.

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10

 

11 minut temu, Mr_FiFi napisał:

Za 1,5 miesiąca chcę dokupić 1 kość 4gb ramu

Ten Dell nie obsługuje kości 4GB, max to 2GB na slot. 

Mr_FiFi
komentarz
komentarz

A karta graficzna to jaka bo chciałbym sobie popykać w fortnita

 

bemol911
komentarz
komentarz

Najtańszą jaką znajdziesz :) twój procesor i tak jest za słaby żeby w pełni wykorzystać podane przez Ciebie karty. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.