x-kom hosting

Wybór tabletu graficznego

NeeX
utworzono
utworzono

Witam. Mam zamiar zacząć przygodę z grafiką komputerową, więc rozglądam się za ciekawą propozycją tabletu graficznego. Proszę o pomoc w jego wyborze.

Mój budżet to max 500 zł. Z góry dziękuję za pomoc :D

  • 3 miesiące później...

jo.anna
komentarz
komentarz

Hej :)
Zdecydowałeś sie na jakiś tablet graficzny? Też jestem przed zakupem takiego urządzenia i chętnie wysłucham jakiejś porady i opinii. Myślałam o tabletach Wacom jest spory wybór modeli i mają opinię firmy przodującej w tym temacie. Jeśli możesz daj znać jakiego dokonałeś wyboru i czy jesteś zadowolony. 

NeeX
komentarz
komentarz

Dzień dobry

Niestety nie dostałem odpowiedzi na żaden z moich postów dotyczących wyboru tabletu graficznego, a samemu żadnego sobie nie sprawiłem do tego czasu :/ (jestem na etapie wyboru szkoły, a znajomi odradzali mi zakupu jakiegokolwiek sprzętu graficznego z powodu iż szkoła może mieć co do tego swoje wymagania)

Lecz z tego co przeczytałem dla początkującego grafika, który chce zacząć bawić się w programach graficznych poleca się tablety typu touchpad (choć rysowanie na nich jest dość ciężkie i wymaga wprawy), a dla osób z większym budżetem poleca się tablety z wyświetlaczem ze względu na wygodę użytkowania (niestety cena ich przekracza często 1000 zł)

 

Osobiście zastanawiałem się nad kupnem tego tabletu: http://huion.com.pl/tablety-graficzne/32-tablet-graficzny-huion-inspiroy-h1060p-6930444800697.html

 

A z tabletów z wyświetlaczem nad tym: http://huion.com.pl/strona-glowna/61-tablet-graficzny-lcd-kamvas-pro-12-6930444801076.html

 

Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłem, ale nie mogę wyrazić coś znaczącej opinii na temat żadnego tabletu gdyż owego nie posiadam :/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.