x-kom hosting

Windows 10 instaluje mi na sile jezyk rosyjski i zmienia na domyslny

grzechubk
utworzono
utworzono

Od pewnego czasu system doinstalowuje mi rosyjski jezyk klawiatury i zmienia go na domyslny. Oczywiscie mozna go zmienic domyslnie na polski i wtedy pojawia sie opcja usun, ale po paru dniach problem powraca. W tle instaluje sie rosyjski jezyk klawiatury i zmienia sie na domyslny. Jak sie tego pozbyc ?

Youki
komentarz
komentarz

Stało się tak po jakieś aktualizacji czy coś instalowałeś? Skanowałeś system przeciw malware?

System oryginalny?

grzechubk
komentarz
komentarz

System oryginalny home. Mam wlaczone aktualizacje na bierzaco, wiec ciezko stwierdzic czy to pojawilo sie po aktualizacji. Watpie w malware poniewaz mam pakiet bitdeferent . Korzystam z poczty na mail.ru czy to moze byc powodem ? jak tak to co z tym zrobic?

Youki
komentarz
komentarz
10 godzin temu, grzechubk napisał:

poczty na mail.ru

A korzystasz z poczty z przeglądarki czy jak?

grzechubk
komentarz
komentarz

Korzystam z poczty po przez chroma

Youki
komentarz
komentarz

To nie wiem, zrób może profilaktycznie logi FRST i wrzuć a w wolnej chwili kolega @Twój_Anioł_Stróż postara się je sprawdzić. ;)

 

Twój_Anioł_Stróż
komentarz
komentarz

"mail.ru" to szkodliwy email.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.