x-kom hosting

problem z instalacją

desspo
utworzono
utworzono

witam
mój sprzęt
Płyta główna MSI B450M PRO-M2
Procesor AMD Ryzen 5 2600
Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 1060 Windforce OC 6GB GDDR5
ram 12 gb goodram play ddr4 2133Mhz
win 10 nie kupiony wersja trial dopiero co dzisiaj komputer złożony system postawiony
mam taki problem że win 7 nie chce się zainstalować (przy instalacji brak myszki nie da się ustawić w biosie nic pod win 7 jest tylko na win7) czy da się coś z tym zrobić?
a z win 10 ma taki problem że co chwile mi się wiesze i muszę resetować komputer a do tego nie da się zainstalować sterowników bo albo podczas instalacji komputer się zawiesza (instalacja sterowników do karty dźwiękowej) albo sterowniki nie wykrywają karty graficznej albo wyskakuje komunikat że nie prawidłowa wersja pod Windowsa
co z tym można zrobić??
z góry dziękuje za odpowiedź
pozdrawiam

desspo
komentarz
komentarz

windowsa to miałem instalkę w domu jakaś która ma dość sporo lat już dlatego chciałem ja aktualizować ale przy tym się też potrafi komo zawiesić

systemu się nie da zaktualizować
dochodzi do pewnego momentu przygotowanie instalacji i komputer się wiesza
zainstalowałem wszystkie sterowniki z tamtej strony

a win 7 da się zainstalować??

Youki
komentarz
komentarz
7 godzin temu, desspo napisał:

czy da się coś z tym zrobić?

Potrzebujesz specjalne sterowniki, instalke z tymi sterownikami albo myszkę, klawiaturę na złącze PS/2.

  • Super 1
desspo
komentarz
komentarz

A skad się bierze tą instalke??

Jak podłącze myszke pod ps/2 to wtedy sie pojawi kursor podczas instalacji??

No i czemu win10 sie wiesza

A jak podepne myszke usb pod ps/2 przez przejsciowke to bedzie dzialac instalacja?

Youki
komentarz
komentarz
12 godzin temu, desspo napisał:

No i czemu win10 sie wiesza

A dobrze nagrałeś instalator?

desspo
komentarz
komentarz

a tego to nie wiem tyle lat temu
znalazłem starą myszkę na ps/2 i zainstalowałem win7 i wszystko już działa więc temat do zamknięcia
dzięki za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.