x-kom hosting

Mam w domu Lan z netem a chcę dołączyc laptopa

mileq
utworzono
utworzono

Witam

W moim mieszkaniu sa 2 pc podłączone kablami do routera z modemem adsl. Ostatnio dostalem laptopa i chcialbym aby ten sprzet tez korzysta z netu. O ciagnieciu kolejnego kabla mowy nie ma, bo mam juz dosc takich pajeczyn:/ Ktosmi radzil abym kupil karte wlan do pc i to wszystko.. Czy to jedyny mozliwy i najprostszy sposob? Z gory dzieki za support. Pozdrawiam:)

Rozwad
komentarz
komentarz

jezeli router nie jet wifi, to jezeli masz troche kasy, warto kupic w trakiej sytuacji router bezprzewodowy i do kompów adaptery do wlanu i wszystkie będą miały bez przewodowo, a te rozwiązanie o którym napisałeś jest mało praktyczne poniewaz zeby na laptopie był net to musiałbys miec włączonego cały czas tego kompa stacjonarnego na którym była by karta wifi.

mileq
komentarz
komentarz

Cóż, faktycznie przy wieksze kasie to może bym i tak zrobil, ale w zasadzie to chce to w tej chwili zrobic jak najtaniej.. A istnieja moze jakies adapterki radiowe, ktorymi moglbym zastapic kable miedzy lapem a routerem? No i ile kosztuja....

Rozwad
komentarz
komentarz

ale zeby połączyc laptop z routerem przez wifi to router musi byc wifi a z tego co piszesz to masz normalny kablowy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.