x-kom hosting

Windows 7 runDLL problem

elKoval
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie. Proszę o wyrozumiałość jeśli post został napisany w nieodpowiednim dziale.

 

Pacjent to komputer z zainstalowanym systemem Windows 7.

Od 3 dni walczę z problemem, który pojawił się podczas kopiowania zdjęć na pendrive- co mnie bardzo zdziwiło ponieważ nigdy nie było z tym problemu.

 

Otóż. Przy uruchomieniu systemu pojawia się komunikat:

Wystąpił problem podczas uruchamiania pliku WrongersRecreant.dll

Nie można odnaleźć określonego modułu.

 

W pierwszej chwili przyszło mi na myśl, żeby w regedit wyszukać problem za pomocą funkcji "znajdź" i usunąć go po czym z task managera usunąć wykonywanie zadania.. Jednak problem pojawia się tutaj taki iż, nie ma podanej ścieżki ani konkretnego programu, który generuje problem więc... nie wiem za co się chwycić.

 

Dodam jeszcze, że komputer wcześniej działał zupełnie normalnie nic się nie zacinało- wszystko było w porządku. Tymczasem po uruchomieniu systemu nie da się zrobić kompletnie nic. Po próbach uruchomienia np. przeglądarki czy jakiegoś programu system zawiesza się. Po oknach systemowych poruszam się bez problemu. 

 

Ten komputer jest dla mnie bardzo ważny gdyż posiadam na nim wszystkie faktury oraz programy pomagające prowadzić moją firmę. Proszę o pomoc ekspertów, czy da się coś z tym zrobić?

Anawa
komentarz
komentarz

Uruchom wiersz poleceń i wpisz komendę

 

sfc /scannow

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.