x-kom hosting

Problem z modowaniem GeForce 6200 firmy ASUS

mcgyver
utworzono
utworzono

Witam chciał bym prosic o rade i pomoc a mianowicie prubowalem odblokować 4 śpiące potoki na swoim GeForce 6200 128mb/128bit firmy ASUS, lecz miałem dwie rózne rzeczy niz były w instrukcji do modowania: na początku w "Target Adapter" pisało: 128-bit NV43(A2,4pp,3vp) whit 128MB DDR a w przykładowym sreenie w instrukji pisało 128-bit NV43(A2,4x1,3vp) i w zakładce "Custom Graphics processor configuration" gdzie trzeba było uaktywnić linijkę z "Pixel unit 0" u mnie ona była juz aktywana, lecz linijka "Pixel unit 1" nie była katywna. Czy to ma jakiś wpływ na modowanie karty ??? czy pomimo tych 2 rożności dało by się jeszcze odblokować te 4 śpiące potoki ??> Bardzo Prosze o Pomoc

Przykładowe modowanie umieszczone na stronie przeprowadzane na takiej samej karcie lecz firmy GIGABYTE.

nazir
komentarz
komentarz

Po co zakładasz nowy temat skoro była już mowa o modowaniu tej karty http://www.forumpc.pl/viewtopic.php?t=4571

mcgyver
komentarz
komentarz

może i była tylko że tu jest inny problem. I nie weim czy ta karta przypadkiem jest nimodowalna :(

nazir
komentarz
komentarz

Każda karta graficzna GF6200 z szyną 128BIT jest modowalna, ale nie ma pewności że odblokowane potoki będą w pełni sprawne...

mcgyver
komentarz
komentarz

może i tak tylko że u mnie jest odwrotnie, kazano uaktywnić"Pixel unit 0" a tym czasem ono od zawsze było uaktywnione za to "Pixel unit 1" jest nieuaktywnione :/ i teraz nie wiem jak mam odblokować 4 śpiące potoki ;/

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.