x-kom hosting

Zdalna kontrola dostępu do Internetu w komputerach

cichy_ninja
utworzono
utworzono

Witam. Poszukuję oprogramowania do kontroli zdalnej komputerów, głównie chodzi o kontrolowanie dostępu do stron www. Nie koniecznie darmowe, ale najlepiej by było. Ważne, by program działał niezależnie od faktu, czy mamy zmienne czy stałe IP zewnętrzne. Najważniejszą jego i może być jedyną funkcją ma być za pomoca kilku kliknięć zablokowanie np. facebooka, youtube czy innej strony, do której pracownik nie powinien mieć dostępu. Zmienne IP wynika z faktu, że czasem pracują zdalnie. Wiem, że można skorzystać ze swojego smartfona czy coś, ale na firmowym sprzęcie ma być blokada w momencie, gdy tego chcę. Ktoś zna tego typu proste programy?

Pozdrawiam.

IdCzarek
komentarz
komentarz
cichy_ninja
komentarz
komentarz
21 godzin temu, IdCzarek napisał:


Wiem o istnieniu takie pliku, ale na nic mi to. Jest to plik systemowy, który zmienię tylko z konta administratora i blokada będzie na stałe do momentu aż znowu fizycznie się nie zaloguję i tego nie zmienię. A jak wyżej pisałem, zależy mi na tym, żeby robić to zdalnie w dowolnej chwili. Nawet zdalny pulpit nie pomoże, bo IP jest zmienne. Ale dzięki za wysiłek.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.