x-kom hosting

AWARJA SKANERA HP psc 2355 -pilnie potrzebuje pomocy

pawcio0oo7
utworzono
utworzono

Witam.Mam takie problem od ponad miesiaca na wyswietlaczu urzadzenia wielofunkcyjnego pokazuje mi sie AWARIA SKANERA WYLACZ I WLACZ URZADZENIE....... zrobilem tak i nic.Na nowo zainstalowalem sterowniki sciagnolem nowe i nic .Skaner nie dziala lecz drukarka normlanie drukuje co moze byc tego przyczyna ,moze ktos wie co to moze byc i czy oplaca sie naprawiac Bardzo prosze o pomoc moj numer gg 3377186 Pozdrawiam pAweł

tazman
komentarz
komentarz

Zanies do serwisu, my nie jesteśmy wszechwiedzący, skoro zainstalowałeś nowe stery, ale od kiedy się tak dzieje

pawcio0oo7
komentarz
komentarz

hmm juz troche czasu.tak gdzies 2 tygodnie jak juz okres gwarancyjny minol czyli jakies juz 2 miesiace a narazie nie zanosze bo to jest tak ze daje przez vobis oni wysylaja do hp i ja za wszystko place a nigdzie sie nie moge dowiedziec ile taka naprawa kosztuje...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.