x-kom hosting

Blue screen przy instalacji Windowsa 10

Nikodem Hajduk
utworzono
utworzono

Witam, mam problem 

Kupiłem uzywanego kompa z windowsem 7 i wszystko ok. Po zakończonej transakcji zainstalowałem sterownik do karty sieciowej i odpaliłem IE i tu sie zaczyna zabawa ... Brak odpowiedzi chwilę potem blue screen gadający ze jest bład

Nastepnie stwierdziłem że zainstaluje WN 10 i po wybraniu jezyka blue screen mówiący ze musi odpalić kompa na nowo , proszę pomocy już jestem na granicy wytrzymałości nerwowej bo czuję sie zrobiony w bambuko.

Procesor i5 3.2Hz

Płyta Asus p8p67 z zintegrowaną karta dzwiekowa i sieciową

Grafika amd radeon 7700 hd 1gb

Ram 8 gb

Youki
komentarz
komentarz

Sprawdź na jednej kostce RAM, ewentualnie bez podłączonego przewodu Ethernet do karty sieciowej.

  • Super 1
Nikodem Hajduk
komentarz
komentarz (edytowane)

Okej działa instalacja bez ethernetu ale to znaczy że karta usxkodzona ? Czy jak znowu podepne to znowu będzie to samo ? Co mam z tym zrobić ? Może sterownik był zły ?

 

Po odpaleniu windowsa komunikat że wystapił niespaodziewny problem i że komputer zostanie uruchomiony ponownje

Youki
komentarz
komentarz

Albo samo złącze RJ45/

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.