x-kom hosting

Windows 7 Problem nietypowy

beniodaje
utworzono
utworzono

Witam, podczas instalacji windowsa 7 z jednego dysku na drugi nie mogę go odpalić bez tego pierwszego, kiedyś normalnie to działało, zawsze gdy miałem zasyfiony dysk i robiłem format wtedy mogłem mieć w kompie 1 hdd. Przy uruchamianiu są do wybrania dwa Windowsy 7, kazdy system jest zainstalowany na swoim dysku jednak jeśli odłączę ten pierwszy z którego instalowałem to nie wykrywa żadnego, dopiero jest wpięty ten pierwszy jak już wspominałem. Jest to naprawdę męczące taka prostą czynność która robiłem parę msc temu, wtedy jak coś nie grało instalowałem na czysty dysk windowsa z napędu ale nagle teraz go nie wykrywa, jest napisane coś w stylu brak boot mgr itp. Myślałem ze jest zepsuty ale na pulpicie normalnie działa i wykrywa płytkę. Myślałem też o sklonowaniu na drugi dysk hdd a ten pierwszy bym sformatował i do plików bym miał gier etc ale nigdy tego nie robiłem, zawsze format i czysty windows uważałem za lepsze. Jak to naprawić by wykrywał dysk lub napęd lub jak sklonować? 

Anawa
komentarz
komentarz

Żeby lepiej to zrozumieć, to piszesz, że wcześniej mogłeś wybrać, który system Windows chcesz uruchomić, tak? Pokazywały Ci się na ekranie 2 systemy i mogłeś wybrać, tak?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.