x-kom hosting

Jaki monitor do gier z tych dwóch>>>?

elfiorr
utworzono
utworzono

Dzień dobry mam taki problem poniewaz chce kupic moniotor szczególnie aby służyl do gier i mam do wyboru: Benq FP 222WA lub Philips 200WS8FB.Własnie niewiem co brac 22 calowego benq czy 20 calowego Philipsa??:/ Pomozcie z góry thx

wujekrat
komentarz
komentarz

Ja bym wziął ten Benq gry lepiej będą chodzić i wszystko w ogóle. Ale do 20''i22'' trzeba mieć porządnego kompa jak chcesz grać.

suar
komentarz
komentarz

Z tych dwóch monitorów brałbym BenQ FP222WA. Jest lepszy głównie ze względu na wielkość (przy 22'' odlecisz w każdej grze :), tylko pamiętaj że musisz mieć dobry sprzęt aby grać na największej rozdzielczości). Monitory są bardzo podobne ale BenQ będzie lepszym wyborem. Jeżeli możesz dołożyć trochę pieniędzy to bierz Samsunga 223BW lub LG L207WT-PF.

Lipton
komentarz
komentarz

Oba słabe.

Proponuje kupić dobry 19 calowy monitor, a na pewno będziesz zadowolony. W tym pierwszym 22 calowym słaby kontrast przynajmniej powinien wynosić 1000:1,Brak wejścia DVI,Słaby widok z góry i z dołu.

http://www.agito.pl/19/samsung_19_lcd_sm_9....351.37893.html

Ten będzie bardzo dobry :D

Sonido
komentarz
komentarz
Ja bym wziął ten Benq gry lepiej będą chodzić i wszystko w ogóle. Ale do 20''i22'' trzeba mieć porządnego kompa jak chcesz grać.

Nie musi być aż taki mocny. Wystarczy grafika nawet pokroju 8600, na 7600GT też pewnie by odpaliło. U mnie śmiga elegancko.

Autorze: podaj jakieś specyfikacje tych LCD'ków, albo jakieś linki to Ci pomożemy w wyborze, choć podany przez Liptona jest dużo lepszy.

Sonido
komentarz
komentarz

Dzięki Lipton ;) (ale nie Ty miałeś szukać tyko autor postu) :mruga:

Z tych dwóch lepszy chyba byłby BenQ, choć 22" w takiej cenie - dziwne i trochę podejrzane. Poza tym w obydwu tych monitorach kontrast niski i odświeżanie 5ms. Musiałbyś je zobaczyć live, bo tak z obrazka niewiele widać jakiej jakości mają matrycę. Lepiej będzie zakupić o cal mniejszy (w porównaniu z Philips'em) a pewny monitorek Samsung 931BW - bardzo dobre parametry i niewygórowana cena.

wojt2
komentarz
komentarz

Benq 22" ma rozdzielczość 1680x1050, Philips raczej 1280x1024. Wziąlbym B.

astrorek
komentarz
komentarz

Philips (jak każdy 20") ma rozdzielczość 1680x1050.

PS. Polecam Samsung-a 226BW - mam go i to bardzo dobry monitor.

faxfalkon
komentarz
komentarz

Polecam Gateway FPD2185W - MASAKRA :) - bije wszystkie, które tu zostały podane :D . Prosze poczytajcie tu: www.funtech.pl

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.