x-kom hosting

Słuchawki odciskające włosy

Mikołaj0987
utworzono
utworzono

Dzień Dobry!

 

Tak jak piszę w tytule mam problem ze słuchawkami (Bloody G501). Każda dłuższa chwila spędzona przy komputerze w tym sprzęcie kończy się odciskiem na środku głowy przypominającym te od noszenia opasek. Jeśli chodzi o kupno nowych to w grę wchodzą tylko nauszne. Próbowałem też z czapką ale w niej włosy po kilku godzinach opadają i tracą urok, nie wspominając o przetłuszczaniu. Proszę więc o sposoby na pozbycie się tego problemu.

 

PS

Zgolenie się na łyso oczywiście nie wchodzi w grę ;)

adamekj02
komentarz
komentarz

To nie uzywaj/kup głośniki pięknisiu ;)

Ancio123
komentarz
komentarz

A istnieją takie słuchawki które nie zostawiają "odcisków" :D? oprócz dousznych :D?

Mikołaj0987
komentarz
komentarz

Znaczy widziałem jak wielu youtuberów/streamerów używa słuchawek nausznych po czym na ich włosach nie ma żadnych oznak użytkowania. 

29 minut temu, adamekj02 napisał:

To nie uzywaj/kup głośniki pięknisiu ;)

Uważam, że dbanie o swój wygląd nie jest żadną wadą, wręcz zaletą. 

Ancio123
komentarz
komentarz

Raczej nie ma takiej opcji, nie wyobrażam sobie tego,że połąk nie dotyka głowy :D 

Są 2 rozwiązania,słuchawki douszne albo ogolić się na łyso,wtedy nie trzeba się martwić o fryzurkę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.