x-kom hosting

Nieprawidłowe rozszerzenie folderu zip

klatki
utworzono
utworzono

Witam. Od pewnego czasu wysyłam prace graficzne na portal fotolia. Portal ten jednak połączył się z portalem Adobe Stock i zostanie zamknięty w listopadzie 2019r. Nigdy na tym portalu nie miałam problemów z przesyłaniem prac w folderze zip. Teraz kiedy moje konto zostało przeniesione do Adobe Stock mam problem z przesyłaniem folderów zip. Zawsze po przesłaniu mam  komunikat „ plik np. window.zip ma nieodpowiedni typ. Kiedy próbuję go przesłać drugi raz mam komunikat 2 twoje pliki window.zip mają niedozwolone rozszerzenie. Zupełnie nie wiem o co chodzi. Po zrobieniu pracy w programie corel x5 eksportuję ją w formacie jpg i w formacie eps do folderu np. window. Następnie otwieram ten folder zaznaczam oba pliki ( jpg i eps ) i prawym przyciskiem myszki wysyłam je do folderu zip, który ma nazwę taką jak pliki czyli np. window.zip Wewnątrz folderu pliki mają rozszerzenia .jpg i . eps . Męczę się już z tym długo i nie wiem co zrobić. Pytałam na forum Adobe Stock ale nie uzyskałam odpowiedzi. Cały czas takie foldery zip przesyłałam do fotolii a teraz nie mogę ich przesłać. Może ktoś może mi w tym pomóc.

pieski.zip

  • 3 tygodnie później...

demonix
komentarz
komentarz

nieprawidłowe rozszeżenie adobe stock przyjmuje formaty graficzne więc wgraj bez pakowania

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.