x-kom hosting

X-kom

Rololnil
utworzono
utworzono

Czy polecacie sklep x-kom? Czy jak zepsuje mi się komputer, a będę miał gwarancję to napotkamy jakieś problemy z zareklamowaniem? Czy nie zostanę oszukany ?

Breaky83
komentarz
komentarz

Rololnil

 

sklep jest ok. Pozdrawiam :)

Rololnil
komentarz
komentarz

@Breaky83 A nie ma problemów z zamówieniami, reklamacjami jak zamawiam kurierem przez internet?

politolog
komentarz
komentarz
25 minut temu, Rololnil napisał:

A nie ma problemów z zamówieniami, reklamacjami jak zamawiam kurierem przez internet?

Podam Tobie przykład reklamacji płyty głównej w x-komie, zgubiłem dowód zakupu. Sprzedawca po zeskanowaniu numeru seryjnego płyty, wydrukował mi kopię paragonu.Na bieżąco informują o statusie reklamacji e-mailem lub smsem. Gdy moje zamówienie zaliczyło ,,poślizg,, zadzwonił do mnie sprzedawca i o tym mnie poinformował.Trochę części/sprzętu zamawiałem z tego sklepu i jestem zadowolony.

Rololnil
komentarz
komentarz

Ale ja mam 120 km do najbliższego sklepu ;/

Breaky83
komentarz
komentarz

Rololnil

 

to sobie zamów przez internet w czym problem? Pozdrawiam :)

Rololnil
komentarz
komentarz

No właśnie chcem zamówić przez internet i chcem widzieć czy nie ma problemów z dostawą/ reklamacją.

politolog
komentarz
komentarz
1 minutę temu, Rololnil napisał:

No właśnie chcem zamówić przez internet i chcem widzieć czy nie ma problemów z dostawą/ reklamacją.

Nie ma takich problemów. Sklep jest ogólnie w porządku.

Besesumber
komentarz
komentarz

Ja też kupuje nigdy bez problemów :)

 

Raz co mnie spotkało w salonie :D czekałem na odbiór karty sieciowej i obok wydawał sprzęt cały PC! Upadło mu tak z 10-15cm pudełko z dyskiem HDD. Przeprosił klienta i powiedział że wyśle mu dysk na koszt sklepu do domu bo tego mu nie wyda! Mega pozytywnie! Inni to by olali!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.