x-kom hosting

na co zwrocic uwage przy zakupie monitora?

jerzykiler
utworzono
utworzono

witam. planuje zakupic jakis monitor lcd. nie mam sprecyzowanej kwoty, wielkosc to 19"-22". pytanie: na jakie parametry zwracac uwage? o ile przekatna, jak i ksztalt to kwestia gustu, poradzcie ktore z parametrow sa wazne i miarodajne, a ktorem to raczej chwyt marketingowy? jakie firmy polecacie? dzieki z gory za wszystkie rady.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Napisz do czego ten monitor będzie służył (gry, internet, może grafika?), oraz przynajmniej przybliżoną kwotę jaką możesz wydać.

jerzykiler
komentarz
komentarz

przeznaczenie: glownie internet, przegladanie prezentacji, pdfy, filmy, bardzo sporadycznie gry. kwota to 700-1000 pln.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Do takich zastosowań nada się większość monitorów, polecam np. Samsunga 940BW, mam takiego w pracy i spisuje się świetnie.

wujekrat
komentarz
komentarz

Najbardziej to na kontrast i rozdzielczość. Polecam Samsung 206BW 20'' lub 226BW 22''.

jerzykiler
komentarz
komentarz

jeszce pytanie co do DVI. czy obraz przez DVI jest duzo lepszy, niz przez zlacze analogowe?

Gość
komentarz
komentarz
jeszce pytanie co do DVI. czy obraz przez DVI jest duzo lepszy, niz przez zlacze analogowe?

Tak, jest sporo lepszy i ostrzy, ale dzisiaj praktycznie każdy monitor LCD posiada to wejście.

Chociaż mój nie ma...

Gość
komentarz
komentarz

Polecam Samsunga 226BW 22''. Za tą kase ok 850zł nie ma lepszego!

gihat
komentarz
komentarz

ja też proponuje samsung 226bw chociaz ja myśle sobie kupić samsung 223bw

z reklamacją później niema problemów

jerzykiler
komentarz
komentarz

czym sie rozni 226bw od 223bw(z tego co widzialem, to czasem reakcji - czy jest widoczna roznica miedzy 5ms, a 2 ms)?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.