x-kom hosting

Problem

Quoda23
utworzono
utworzono

Witam

Nie wiedziałem do jakiego działu zaliczyc ten problem więc piszę tutaj. Otóż mój monitor (iiyama ProLite X2483HSU) ma napisane w specyfikacji, że posiada odświeżanie 75hz. Niestety chcąc ustawic podaną wcześniej wartość wyskoczył mi błąd, że nie jest to obsługiwane. W takim razie pobrałem program Custom Resolution Utility i tam w opcjach ustawiłem rozdzielczość 1920×1080 z odświeżaniem 75hz i uruchomiłem ponownie komputer aby zastosować zmiany. Teraz za każdym razem gdy uruchamiam komputer na monitorze wyświetla się napis Out of Range! Po ok minucie znika i zostaje czarny ekran. Co z tym zrobić? Zaznaczam, że myszka, klawiatura i głośniki są wtedy podświetlone co wydaje mi sie że oznacza że działają. Z góry dziękuję za odpowiedź.

20181123_143822_HDR.jpg

Youki
komentarz
komentarz

Płyta z systemem w celu wykonania naprawy jest?

Jak nie to trzeba system na nowo zainstalować.

 

Jakim przewodem masz podłączony monitor?

Quoda23
komentarz
komentarz

Dziękuję już nie aktualne. Wystarczylo podlączyc inny monitor.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.