x-kom hosting

Windows 10 - jaki prosty program do formatu?

DenyPL
utworzono
utworzono

Cześć, jako że mój dysk jest zapchany a nie formatowałem dysku od dobrych 3 miesięcy chce was prosić o pomoc - potrzebuje prostego programiku do formatowania, pytam jaki tak awaryjnie bo format planuje zrobić jutro lecz podejrzewam że podczas formatu wyskoczy błąd jak zwykle, Nie chcę sie bawić w przeinstalowanie systemu tylko programik który zadziała jak te opcjee formatowania windows, z góry dzięki za pomoc oraz pozdrawiam.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Czyli chcesz na nowo zainstalować system?

DenyPL
komentarz
komentarz

Tak.

Dark_Moon
komentarz
komentarz

No to przecież najprostszym sposobem jest sformatować podczas instalacji systemu i wtedy też możesz sobie partycje ułożyć jakie chcesz. Instalator ma takie opcje.

DenyPL
komentarz
komentarz

Resetowałem tera z poziomu ustawień i jak było 30% to wyskoczył błąd i tak za każdym razem, potrzebuje dlatego programu ddo formatu

Youki
komentarz
komentarz

Jedyną prostą i skuteczną metodę kolega wyżej już podał.

Dnia 22.11.2018 o 20:36, Dark_Moon napisał:

sformatować podczas instalacji systemu i wtedy też możesz sobie partycje ułożyć jakie chcesz. Instalator ma takie opcje.

 

DenyPL
komentarz
komentarz

 

9 godzin temu, Youki napisał:

Jedyną prostą i skuteczną metodę kolega wyżej już podał.

 

Trochę tego nie rozumiem że podczas instalki systemu zrobić  format, dacie może link do poradnika? albo jakiś przykład?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.