x-kom hosting

Który net wybrać Upc, czy Orange?

PLANETA
utworzono
utworzono

Witam was obecnie jestem, na wypowiedzeniu umowy z Upc, miałem u nich neta do 250mb/s, i działa ok , lecz nie dali mi dobrej nowej oferty cenowej, i tu me pytanie czy warto brać neta z Orange światłowód, bo mam możliwość już takową u mnie nawet łącze do 1 Gb/s mogę brać?

  • Super 1

AdineX2
komentarz
komentarz

Z tego co słyszałem to internet orange światłowód nie jest taki dobry. Radziłbym zostać przy UPC.

  • Super 1
PLANETA
komentarz
komentarz

No właśnie też mam takie obawy.

  • Dobra wypowiedź 1
politolog
komentarz
komentarz
2 godziny temu, PLANETA napisał:

czy warto brać neta z Orange światłowód, bo mam możliwość już takową u mnie nawet łącze do 1 Gb/s mogę brać?

Bardzo dobrze powiedziane DO na dziadowskim Funboxie produkowanym w Indonezji.Mam znajomego, posiada światłowód z Orange DO 100 Mb/s z czego jego prędkość oscyluje około 50 Mb/s:V.

  • Dobra wypowiedź 1
PLANETA
komentarz
komentarz

No właśnie ale piszą u mnie że net, z orange działa im idealnie raczej nic sie nie dzieje.

politolog
komentarz
komentarz
Dnia 22.11.2018 o 21:00, PLANETA napisał:

No właśnie ale piszą u mnie że net, z orange działa im idealnie raczej nic sie nie dzieje.

Piszą to sprzedawcy Orange:V. Napisali  że za bezpodstawne wezwanie technika Orange dolicza 39 złotych do faktury:lol2:.Miałeś kiedykolwiek Neostradę?Rzucą hasło światłowód i czekają na jeleni:D.Sieci kablowe także korzystają z światłowodów i prędkość oraz PING jest u nich stabilniejszy:).

AdineX2
komentarz
komentarz

Wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz. W mieście chodzi o wiele lepiej niż poza miastem. Najlepiej byłoby sprawdzić u kogoś obok np. sąsiadów i porównać ze swoim.

MichalZ1976
komentarz
komentarz

Złóż wypowiedzenie to zadzwonią do ciebie ;).Ja tak zrobiłem ^^ . Ze chce sam internet wsiąść bo tv mi nie potrzebna (89zł) to zaproponowali mi neta 300 MB + TV za 91 zł i dorzucili stacjonarny bez limitu rozmów za 5 zł 

PLANETA
komentarz
komentarz

No tyle to ja wiem a mieszkam w mieście jak coś Jastrzębie Zdrój i tyle?.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Nie wierzę aby router z portami gigabitowymi osiągnął 1Gb/s. To raczej prędkość teoretyczna, zapytaj się ile gwarantują.

PLANETA
komentarz
komentarz

Temat zamknięty wybrałem promocje, Black Fridey w UPC i mam za te 60 zeta aż do 500mb/s ,i styka mi to , dzięki wam za wszelaką pomoc .

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.