x-kom hosting

Kupno PS4 pomożecie ?

konrad1014
utworzono
utworzono

Witam, chcę kupić konsole ps4 będzie to moja pierwsza konsola i mam kilka pytań

1. Czy warto kupić konsole Ps4 slim aktualnie cena 1000 zł z grą więc fajna oferta

2. Czy jest duża róznica miedzy ps4 slim a ps4 pro, dodam że nie mam telewizora 4k

3. Głownie chce pograć w gry min: Rdr2, Spiderman itd. Czy da się komfortowo pograć w te tytuły na slimce ? czy dać sobie spokój bo to będzie męka nie gra ?

Youki
komentarz
komentarz

Zależy z jaką grą.

Tak, jest różnica.

Można, jako tako, ale w 30 FPS.

 

  • 4 miesiące później...
WINDOR
komentarz
komentarz

1. Up

2. Bierz PRO, chociaż nie wiem czy inwestowanie jakiej kolwiek kasy w xboxa i ps'a ma teraz sens, skoro szykuje się nam PS5. 

3. RDR2 chodzi spoko, nie wiem jak spiderman, ale jak chcesz grać w jakieś sciganki to męczą troche.

Sn4Q
komentarz
komentarz
9 godzin temu, WINDOR napisał:

1. Up

2. Bierz PRO, chociaż nie wiem czy inwestowanie jakiej kolwiek kasy w xboxa i ps'a ma teraz sens, skoro szykuje się nam PS5. 

3. RDR2 chodzi spoko, nie wiem jak spiderman, ale jak chcesz grać w jakieś sciganki to męczą troche.

 

Jaki sens brać pro jak nie ma tv 4k?

Mogeto
komentarz
komentarz

mam Pro a u kolegi grałem na Slimie

generalnie trzeba zacząć od tego, że 30FPS jest w ogóle inaczej odczuwalne na grzybkach pada a inaczej na myszce od kompa, chodzi tu o ruch kamery

dla mnie konsolowe 30 FPS jest w pełni akceptowalne

 

jeżeli chodzi o różnice graficzne, by zauważyć różnice trzeba porównywać jakieś statyczne obrazy z gier pomiędzy Slimem a Pro, ogólnie ważenia z gier są takie same

 

płynność gier nie zależy tylko od sprzętu, ale i optymalizacji

Uncharted 4 jest stabilne , a The Last Guardian potrafi przymulić ruch kamery przy otwartych przestrzeniach zarówno na Slimie jak i Pro

ogólnie większość gier działa po prostu dobrze, granie na Slimce jest komfortowe

 

ja nie miałem wyboru bo dostałem Pro, ale jakbym miał płacić to brałbym Slima, jednak co gracz to inna opinia

WINDOR
komentarz
komentarz
12 godzin temu, Sn4Q napisał:

 

Jaki sens brać pro jak nie ma tv 4k?

Jeżeli uważasz, że jakakolwiek szanująca firma wypuściłaby wersje pro, dodając tylko rozdzielczość 4K, to ta dyskusja nie ma sensu.

Większe taktowanie procesora,  ulepszenie GPU, zwiększone taktowanie RAMu i prędkość przesyłu. PRO jest lepszym wyborem, ze względu na podzespoły i 4K (jak kiedyś kupisz TV to będziesz zadowolony), slim na cene i wymiary. Tyle.

Mogeto
komentarz
komentarz

plusy Slima to jeszcze kultura pracy

WINDOR nie wiem czy wiesz, ale na Pro w pełnoprawnych grach rozdzielczość jest skalowana, to jest po prostu sztuczne 4K

 

posiadacze ekranów FHD nie są na straconej pozycji ponieważ na konsoli Pro da się w niektórych grach odblokować FPS lub ustawić lepszą jakość, o ile oczywiście twórcy danej gry dodali taką możliwość

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.