x-kom hosting

OSX na laptopie.

laik2371
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanie. Posiadam laptopa, który strasznie muli. Ma podobne specyfikacje do tych macbooków z lat 2011, i wpadł mi taki pomysł do głowy żeby zainstalować na nim hackintosh'a, ale nie wiem czy ma to w ogóle sens. A jeżeli tak, to czy poprawi się szybkość laptopa?

Youki
komentarz
komentarz
Dnia 22.11.2018 o 13:35, laik2371 napisał:

A jeżeli tak, to czy poprawi się szybkość laptopa?

Nie.

 

  • 2 lata później...
Wojciech_A
komentarz
komentarz

Nawet jakby się dało zainstalować to podam kilka przykładów, że nie warto. Uszkodził mi się pendrive, nie fizycznie, był źle sformatowany, jakoś tak. Na macu próbowałem naprawić go. Użyłem dwóch narzędzi systemowych. Nie udało się. Spróbowałem na PC. Sformatowałem narzędziem systemowym.Trwało to długo ale Udało się go uratować. Następny przykład. Chciałem na macu oglądać zdjęcia z pendrive'a. Żeby obejrzeć wszystkie zdjęcia w folderze trzeba wszystkie zdjęcia zaznaczyć myszą a następnie wybrać z menu Podgląd. Taki numer. A na PC wystarczy kliknąć dwa razy zdjęcie a następnie przełączać zdjęcia strzałkami na klawiaturze. Wspomnę, że nie wszystko co robi się pod Windows da się zrobić pod Mac OS a i literatury (czasopism i książek) o macu jest w porównaniu do literatury o PC tyle co kot napłakał. Kupując np. drukarkę człowiek jest pewny na 100 % , że dostanie z nią sterowniki pod Windows, a do Mac OS nie wiadomo czy sterowniki dostanie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.