x-kom hosting

Windows 10 - czysta instalacja

Lodilirian
utworzono
utworzono

Cześć,

 

po paru latach przyszedł czas na przeinstalowanie systemu. Mam system operacyjny Win10, który został upgrejdowany z Win8.1. Czyli klucz do win10 mam cyfrowy. Jak mam teraz zrobić by zainstalować od nowa Win10 nie mając klucza? (mam klucz do Win8.1). Zainstalować chcę z bootowalnego pendriv'a..

Jakieś wskazówki?

 

Pozdrawiam

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Klucz można wyciągnąć z systemu (są takie programy) ale to w ogóle nie jest konieczne. Podczas instalacji na nowo na tym samym sprzęcie, podczas instalacji jest porada instalatora, że jeżeli instalujesz Windows ponownie to masz nacisnąć nie posiadam klucza a po instalacji system się aktywuje sam. Ja instalując na nowo Windows na laptopie wyciągnąłem z niego klucz i go wpisałem ale to nie miało znaczenia, bo w obu przypadkach efekt jest ten sam. Windows się aktywuje.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.