x-kom hosting

PrintServer, a zainstalowane już drukarki

dbk
utworzono
utworzono

Cześć,

Na komputerach klienckich mam zainstalowane drukarki sieciowe poprzez adres IP, który wiadomo jest na DHCP zarezerwowany. Do tej pory nie używalem PrintServera z Kontrolera domeny (Windows Server 2008). Postanowiłem, że zainstaluje PrintServer i , że dodam drukarki przez konsolę instalując je, następnie wdrożę poprzez GPO. Lecz tu pojawia się problem. Czy wtedy muszę instalować na nowo drukarki, na każdym komputerze, czy jak będę je po prostu po kolei dodawał w Print Managerze to będzie okej? Głównie zależy mi na tym, żeby wszędzie na każdej drukarce ustawić druk dwustronny, bez latania do każdej drukarki na oddziały i gabinety.

Pozdrawiam :)

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Masz możliwość samemu przetestować przed wdrożeniem ?

dbk
komentarz
komentarz
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

No to śmiało.

dbk
komentarz
komentarz

@MasterYoghourt No tak, po dodaniu do printservera, trzba ja tak jakby zainstalowac na nowo na WIndowsie. A nie na tym mi zalezy

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.