x-kom hosting

Windows 10 ikony pasek zadan

PurpleBane
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam mam problem , a mianowicie w win 10 na pasku zadan gdy otworze jaką kolwiek aplikacje to jest ona wydłużona poziomo i jest widoczne co jest otwarte np gdy to pisze to jest w chrome Dodaj nowy temat , nawet gdy jestem w pulpicie to jest to widac , rowniez jak włącze więcej aplikacji to szybko się zapycha ten pasek , chciał bym prosić was o pomoc , żeby zmniejszyć poprostu te ikony otwarte na pasku zeby nie byly takie szerokie i żeby nie bylo nic widac co jest w danej aplikacji .

 

chodzi mi o takie ikony na pasku zadań jak na tym zdjęciu , tylko nie wiem jak to zrobić , [zdjęcie nie jest moje]

XD.jpg

Edytowane przez PurpleBane

Youki
komentarz
komentarz

Dajesz PPM na pasek zadań, ustawienia paska, opcja Combine taskbar buttons i dajesz Always, hide labels.

PurpleBane
komentarz
komentarz

jest problem bo gdy klikam PPM na pasek zadan mam ustawienia paska zadan wchodzę w to , i nie tam zadnego Combine Taskbar ,gdzie mam to znalesc? :(

ok , udało mi się juz to zrobić :D 

Youki
komentarz
komentarz

Ja mam po angielsku system, musisz sobie to przełożyć :gobi: 

O widzisz, to fajnie, ciesze się, że udało mi się zrozumieć o co Ci chodziło, bo zdjęcie tego za bardzo nie oddawało. :P

 

 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.