x-kom hosting

głośniki 5.1 i zintegrowana karta

patryk999
utworzono
utworzono

witam wszystkich!

mam zamiar kupic sobie glosniki creative inspire t6060. mam plyte MSI k8n neo4-f ze zintegrowana karta AC97. nie znam sie na tym dobrze wiec chcialem sie poradzic was czy na tej karcie te glosniki beda graly? czy bedzie w miare dobry efekt? prosze o odpowiedz. z gory dzieki!!

nazir
komentarz
komentarz

Efekt na pewno nie będzie dobry, znacznie lepszy jest jak ma się kartę muzyczną 5.1 + głośniki 5.1

tazman
komentarz
komentarz
7.1 kanałowy moduł audio RealTek ALC850.

- Zgodność ze specyfikacją AC97 v2.3.

- Rozwiązanie spełniające wymagania PC2001, co do wydajności urządzeń audio

Spokojnie możesz brać te głośniki
patryk999
komentarz
komentarz

dobra dzieki to juz wiem ze bada grac.

tylko chodzi mi tez o to zeby graly w fajnym efekcie (w kazdym glosniku slychac co innego i to skladalo sie w calosc) tylko zeby otrzymac taki efekt to chyba film musi byc kodowanny w dzwieku 5.1 (o ile sie nie myle)

a jesli flim bedzie gorszej jakosci (sciagany z neta itp.) lub w grach i muzyce to czy dzwiek bedzie slychac we wszystkich glosnikach w efekcie stereo czy bedzie slychac tylko w dwoch (bocznych)??

tazman
komentarz
komentarz

Raczej tak, efekt dźwieku przestrzennego bedzie działał, a dolby tym bardziej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.