x-kom hosting

Ikonki w obwódce

MUntownik
utworzono
utworzono (edytowane)

Czemu odkąd włączyłem wczoraj komputer, moje ikonki na pulpicie mają zwaloną niebieską obwódkę? ;/ Jak temu zaradzić?

chudy1523
komentarz
komentarz

zmieniono Ci współczynnik...wydajność-jakość....wejdź w panel sterowania...i znajdziesz tam gdzieś zakłądkę wydajność i konserwacja.wejdź w to...wejdź w dostosuj kompozycje wizualne czy coś...i zaznacz na jakość....albo wygląd...bo jakoś tak będzie pisać.

MUntownik
komentarz
komentarz
zmieniono Ci współczynnik...wydajność-jakość....wejdź w panel sterowania...i znajdziesz tam gdzieś zakłądkę wydajność i konserwacja.wejdź w to...wejdź w dostosuj kompozycje wizualne czy coś...i zaznacz na jakość....albo wygląd...bo jakoś tak będzie pisać.

Nie mogę u siebie czegoś takiego znaleźć;/ Nie wiem nie mam takiego folderu w panelu sterowania :(

swirek
komentarz
komentarz

To bedzie w panelu sterowania karty graficznej. Prawy klawisz na ikonke w trayu :) i tam sie pobaw ustawieniami :) Lub prawy klawisz na pulpit/wlasciwosci/zaawansowane/karta ...

Xilomion
komentarz
komentarz

Nie wiem czy dobrze, zrozumiałem. W ikonach na pulpcie masz takie otoczki w jakimś kolorze? Jeżeli tapeta jest w innym formacie niż jpg. to w XP tak jest. Ale nie wiem czy to o to chodzi ;P

BlackRaven
komentarz
komentarz

Mój komputer -> Właściwości -> zakładka Zaawansowane, wydajność ->efekty wizualne -> zaznacz "użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu"

MUntownik
komentarz
komentarz
Mój komputer -> Właściwości -> zakładka Zaawansowane, wydajność ->efekty wizualne -> zaznacz "użyj cieni dla etykiet ikon pulpitu"

mam to zaznaczone i co? Nadal lipa;/

Sonido
komentarz
komentarz

Zmień tapetę i przywróć ustawienia fabryczne dla wyświetlania obrazu na monitorze. Znajdziesz go w panelu sterowania karty graficznej/monitora.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.