x-kom hosting

Gdzie kupię poniżej 400 zł win 10 pro

bos_kg
utworzono
utworzono

Witam wszystkich czy gdzieś kupię Windows 10 pro poniżej 400 zł nawet klucz sam, ważne by był legalny system mam na pendrive jeszcze jak Windows 7 aktualizowałem do Windows 10, a kupuje komputer w nim brak systemu a legalność ponad wszystko..

Youki
komentarz
komentarz
2 godziny temu, bos_kg napisał:

ważne by był legalny system

Czyli nigdzie, bo nawet wersja Home jest obecnie droższa.

 

bos_kg
komentarz
komentarz

A sam CD key klucz Mona u Microsoft kupić może tańszy będzie

bos_kg
komentarz
komentarz

Oj sporo sporą cena, widzę że na raz komputerka MSI cubi plus system nie kupię..

Youki
komentarz
komentarz

To jest normalna cena za Windows 10 Pro x64.

Wersja Home zaczyna się od 430 zł.

bos_kg
komentarz
komentarz

A to rozumiem zawsze miałem komputery z systemem

cinomatic
komentarz
komentarz

Do czego CI wersja PRO? Czym się zajmujesz że Home to za mało?

bos_kg
komentarz
komentarz (edytowane)

Swego czasu kupiłem Hp probook 6560b z wersja pro i mi bardziej odpowiada jak dla mnie lepiej pracuje,i kwestia przyzwyczajenia  a po co mieć na 2 komputerach 2 różne systemy, wydaje się ok być na tej aukcji system ale napisałem zapytałem czy sprzedawca daje jakiś dowód zakupu fakturę jak kupował to powinien mieć co kol wiek co potwierdzi zakup ze legalny to nośnik i klucz nie korzystany wole się zabezpieczyć..

 

https://allegro.pl/windows-10-pro-64-bit-i7634380574.html

Edytowane przez bos_kg
  • Super 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.