x-kom hosting

Linux Mint 19 MATE i problem ze sterownikami NVIDIA

Vpro
utworzono
utworzono (edytowane)

Ostatnio zainstalowałem sobie system operacyjny Linux Mint 19 MATE aby lepiej poznać linuxa w wersji desktop. Niestety pierwszy problem który napotkałem to brak płynności w skrolowaniu w przeglądarce (podczas skrolowania obraz jakoś dziwnie poziomo tak jak by faluje/jest urywany. Ciężko mi to nazwać.) i spikselowane logo Linux Minta (o dziwo bez sterowników jest w wersji HD) podczas startu systemu mimo tego, że zainstalowałem sterowniki nvidia. Próbowałem już różnych metod. Przeinstalowywałem sterowniki, dodawałem linijki do xorg.conf i nic. Nic się nie zmieniło. Ma ktoś pomysł o co chodzi? Mam kartę graficzną NVIDIA GTX 1070.

 

Prówowałem ze sterownikami najnowszymi 410 i starszymi z tamtego roku chyba. Na każdym to samo.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.