x-kom hosting

Licencje Windows

Golima
utworzono
utworzono

Cześć

 

Mam takie pytanko... Otóż będę chciał prowadzić działalność nierejestrowana i zajmować się między innym instalacją Windows i to rodzą się pytania.

O ile ktoś ma swojego Win to ok nie ma problemu, ale jak go nie ma ?

 

Czy są jakieś systemy Windows z licencją testową ?

Czy jeżeli na sprzęcie jest naklejka Windows z kluczem to mogę go użyć ?

Jak to wygląda np. w sklepie jak przynoszę swój komputer z prośbą o instalację systemu windows ?

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

I to jest dobre pytanie. Są dwie opcje albo odmówić, albo wyczarować licencje.

Golima
komentarz
komentarz

Tak też myślałem... Bo raczej proponowanie Windows Pirate to już przegięcie, tzn. trzeba brać też na to poprawkę, bo jeżeli ktoś ma takie życzenie, zainstalować mogę, ale za nielegalną licencję odpowiada właściciel, a nie ten kto mu ją instalował, chyba że się mylę ;d

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Temat ciężki, nie wiem czy to forum to dobre miejsce na tego typu dyskusje. Popytaj ludzi z branży, jak to załatwiają.

Golima
komentarz
komentarz

Dzwoniłem do lokalnego sklepu komputerowego, instalacja 65zł. 

Musisz mieć swoją licencje lub kupić u nich za ~500 zł lub... I tu jest ciekawe, licencja 30 dni... Kojarzysz coś takiego? 

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Chyba tak, Windows będzie działał 30 dni, na próbę.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.