x-kom hosting

modernizacja ramu

mlodybb
utworzono
utworzono

mam w kompie 4 sloty na ramy tzn 2 w dualu i 2 normlanie. mam juz 512 mb ramu normalnie czy jak kupie reraz w dualu kosci 2x512 to czy beda m wspolpracowaly z tamta pamiecia czy mzna miec tylko te lub te??

nazir
komentarz
komentarz
mam w kompie 4 sloty na ramy tzn 2 w dualu i 2 normlanie. mam juz 512 mb ramu normalnie czy jak kupie reraz w dualu kosci 2x512 to czy beda m wspolpracowaly z tamta pamiecia czy mzna miec tylko te lub te??

Będą współpracować. Jeżeli mogę coś doradzić to sprzedaj te 2 kości i kup 2x1GB w Dualu.

baranek1488
komentarz
komentarz

Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec podczepie sie tu czy pamieć 1 gb TwinMOS PC 3200(400MHZ)bedzie odpowiednia do płyty ECS RX480-A ATI CHIPSET SOCKET 939 i czy marka TwinMOS to dobry wybór??

nazir
komentarz
komentarz
Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec podczepie sie tu czy pamieć 1 gb TwinMOS PC 3200(400MHZ)bedzie odpowiednia do płyty ECS RX480-A ATI CHIPSET SOCKET 939 i czy marka TwinMOS to dobry wybór??

Będzie pasowała pamięć. Zależy ile masz pieniędzy na RAM, może uda się coś lepszego wybrać.

baranek1488
komentarz
komentarz
Witam nie chce zakladac nowego tematu wiec podczepie sie tu czy pamieć 1 gb TwinMOS PC 3200(400MHZ)bedzie odpowiednia do płyty ECS RX480-A ATI CHIPSET SOCKET 939 i czy marka TwinMOS to dobry wybór??

Będzie pasowała pamięć. Zależy ile masz pieniędzy na RAM, może uda się coś lepszego wybrać.

no kasa to powiedzmy cos do 350 zł i pytanie odnosnie tego TwinMOS u mnie w miescie kosztuje okolo 300 zł czy czasem nie przepłacam?

co masz na mysli "może uda się coś lepszego wybrać" ?

tazman
komentarz
komentarz

Wg producenta płyty

architektura pamięci Dual-channel DDR

4 x 184-pinowe gniazda do modułów DDR SDRAM DIMM, obsługujące do 4 GB Obsługa DDR400/333/266 DDR SDRAM

Spokojnie możesz tą pamięć podłączyc, a twin mos cóż demon prędkości to to nie jest. Max możesz wsadzic 4 G DDr o częstotliwości 400Mhz

nazir
komentarz
komentarz

Mogę polecić taką pamięć http://allegro.pl/item170623560_kingston_1...2_fv_firma.html

bardzo niskie opóźnienie, co czyni z niej niezawodność. Pracowała u mnie przez 2 miesiące i wszystko działało bardzo dobrze.

baranek1488
komentarz
komentarz

która z tych marek byscie polecili =>adata, geil, blitz (+wczesniej omawiany TwinMOS) oczywiscie mowa tu o 1 gb pc3200 jakies porównania sugestie.... no chyba ze Kingston to król pamieci i zadna z tych nie dorasta mu do piet ;-)ale narazie mam do wyboru tylko te marki adata, geil, blitz,twinmos...

nazir
komentarz
komentarz
która z tych marek byscie polecili =>adata, geil, blitz (+wczesniej omawiany TwinMOS) oczywiscie mowa tu o 1 gb pc3200 jakies porównania sugestie.... no chyba ze Kingston to król pamieci i zadna z tych nie dorasta mu do piet ;-)ale narazie mam do wyboru tylko te marki adata, geil, blitz,twinmos...

A-Data - dobra pamięć, nie nadająca się zbytnio do OC.

Blitz - nie znam tej firmy, niestety na jej temat się nie wypowiem.

Geil - dobra pamięć, za jej cenę można dostać coś lepszego.

TwinMOS - średnia pamięć, nie nadająca się do OC.

Podsumowując, jeżeli nie będziesz bawił się w podkręcanie pamięci to bierz GeiL lub A-data.

baranek1488
komentarz
komentarz
która z tych marek byscie polecili =>adata, geil, blitz (+wczesniej omawiany TwinMOS) oczywiscie mowa tu o 1 gb pc3200 jakies porównania sugestie.... no chyba ze Kingston to król pamieci i zadna z tych nie dorasta mu do piet ;-)ale narazie mam do wyboru tylko te marki adata, geil, blitz,twinmos...

A-Data - dobra pamięć, nie nadająca się zbytnio do OC.

Blitz - nie znam tej firmy, niestety na jej temat się nie wypowiem.

Geil - dobra pamięć, za jej cenę można dostać coś lepszego.

TwinMOS - średnia pamięć, nie nadająca się do OC.

Podsumowując, jeżeli nie będziesz bawił się w podkręcanie pamięci to bierz GeiL lub A-data.

w podkrecanie pamieci to sie nie bede bawił,chce dobrac teraz dobra marke bo w przyszłosci chce kupic drugie 1gb pamieci, co to jest OC? chodzi o sprzet do grania/podkrecania na max czesci?

od siebie dodam ze jesli juz gram to w gry takie jak fifa, pes i najwazniejsze w moim zyciu managery pilkarskie które potrzebuja troche pamieci bo maja duze bazy danych i chciałbym zeby pasek progresu smiagał a nie szedł jak babcia o lasce ;-)

nazir
komentarz
komentarz

Overclocking - zwiększanie szybkości pracy lub wydajności sprzętu komputerowego, np. procesora, karty graficznej za pomocą odpowiedniego oprogramowania lub zmiany pewnych ustawień, osiągnięte przez podwyższenie częstotliwości pracy sprzętu powyżej częstotliwości nominalnej (znamionowej) ustalonej przez producenta. Popularny polski termin to podkręcanie, czyli inaczej OC.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.