x-kom hosting

Tablet do filmow i gier

sylwestro321
utworzono
utworzono

Witam.  Poszukuje tableta do 1500 zl glownie zeby ogladac filmy i zeby tez mozna bylo na nim pograc.  Najlepiej zeby mial pamiec ram 4gb ddr4 iz zalezy mi na szybkim uruchamianiu go bez zbednego czekania jak w niektorych tabletach po 10 min. Ekran to myslalem cos powyzej 9 cali.  Pamiec to mysle ze 64 gb spokojnie  wystarczy choc nie ukrywam im wiecej tym lepiej.  Aparat byle by byl w miare dobry.  W razie pytan jestem ;)

Youki
komentarz
komentarz

O jakie gry chodzi, to ma być tablet na Windowsie czy innym systemie?

sylwestro321
komentarz
komentarz (edytowane)

Chodzi mi o gry ze sklepu play 

Edytowane przez sylwestro321
Badger20k
komentarz
komentarz

Huaweie to najlepsze co możesz dostać. Szkoda tylko, że nie ma już wersji 8 calowych, bo były wygodniejsze. Jeszcze ew. Samsung ma swoją serię: https://www.x-kom.pl/p/306750-tablet-8-samsung-galaxy-tab-s2-80-t719-43-32gb-lte-bialy.html tylko za podobną cenę masz mniej ramu i pamięci wbudowanej. Plusem jest świetny ekran

sylwestro321
komentarz
komentarz

A pod windowsa?  Bo skoro android to wymarly zawodnik to nie ma sensu inwestowac :p

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.