x-kom hosting

Nie moge zaktualizowac do Windows 10

samek1993
utworzono
utworzono

Witam. Na poczatku powiem ze nie wiem czy do konca w dobrym miejscu zaczalem temat bo jak na razie problem jest z windows 8, jednak finalnie chce 10 wiec pisze tutaj. Mam klucz do windows 10 ALE zanim zaczne go instalowac musze najpierw aktywowac aktualny windows 8.1 pro do ktorego klucza niestety nie posiadam, nie wiem nawet skad ten windows bo ogolnie kolega mi tu wszystko ogarnial takze sami rozumiecie. W prawym dolnym rogu pojawia sie tak jakby znak wodny zeby aktywowac system windows no ale oprocz tego caly system dziala normalnie. Dostalem od kogos jakis klucz do windowsa 8 ktory podobno mial pomoc (podobno, cytuje: "jest on ogolniedostepny w internecie i sluzy tylko i wylaczniedo zmiany wersji" - wiec wydaje mi sie ze to samo sobie przeczy i nie pomoze mi go aktywowac i tak chyba jest bo...) kiedy go wpisze jednak wyskakuje wtedy komunikat ze "ten klucz nie dziala. sprawdz go i sprobuj ponownie lub wyprobuj inny klucz". Jest ktos w stanie pomoc?

cinomatic
komentarz
komentarz

Jak masz klucz do Windowsa 10 to ściągnij bezpośrednio ze strony Microsoftu Windowsa 10 i będzie po temacie.

Warto jednak wspomnieć że stracisz dane na dysku - partycji na której będziesz go instalował.

samek1993
komentarz
komentarz

Ale czy tylko stracę to co na dysku C? Pozostałe dane zdjęcia itd będą nienaruszone? 

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Stracisz to co na dysku/partycji C:/. Tak między nami przy takich operacjach kopia powinna być obowiązkowa

Edytowane przez Gawel
samek1993
komentarz
komentarz

A uważacie że poradzi sobie z tym laik żeby nic nie poknocić? Nie wiem jak jest teraz z windowsem, pamietam że za czasów xp troche się obawiałem robić to samemu :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.