x-kom hosting

Problemy z instalacja win 7

.Qwerty
utworzono
utworzono

Prosze o szybka pomoc. Moj laptopt to Acer Aspire D270-26Dkk

IMG_20181031_161329.jpg

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Poniżej ktoś miał ten sam problem i sam go rozwiązał, może tobie też się uda. Przepraszam ale tłumaczenie wstawiam z translatora. Bez obaw nie z Google, bo nic byś nie zrozumiał

Cytuj

Kiedy Windows prosi o sterownik, wystarczy kliknąć Anuluj. Zostaniesz przywrócony do ekranu powitalnego. Na ekranie powitalnym, wyjmij dysk USB, włóż go z powrotem do DIFFERENT USB PORT. Kliknij przycisk Install Now again. Proces instalacji będzie jak zwykle.

Problem ten dotyczył wszystkich nowych wersji zaktualizowanego instalatora Windows 7. Myślę, że jest to spowodowane tym, że instalator systemu Windows nie jest w stanie wykryć go na dysku USB. Stracił połączenie i stał się zdezorientowany, nie wiem, gdzie znaleźć dysk USB, który wcześniej czytał.

Po ponownym włożeniu dysku USB instalator Windows wykryje dysk USB z powrotem i będzie kontynuować jak zwykle.

http://www.tomshardware.co.uk/forum/33645-63-solver-windows-installation-problems-asus-m5a97

DIFFERENT USB PORT to chodzi mu o to aby zmienić port usb z którego instalujesz.

.Qwerty
komentarz
komentarz

Tylko ja instaluje  z usb.Jak dam anuluj to bede jeszce raz musiał właczyc instalke..Przez biosa

Dark_Moon
komentarz
komentarz

On też instalował z USB. Co ci zależy spróbować.

Przecież i tak ci instalacja nie działa.

.Qwerty
komentarz
komentarz

Nie działa :(

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Ja bym po prostu zainstalował z płyty. Z USB często są problemy. Można pożyczyć od kogoś zewnętrzny napęd optyczny.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.