x-kom hosting

Oczyszczacz powietrza + nawilżacz

Matiszew
utworzono
utworzono

Witam :)
 

Jako że nadchodzi sezon smogowy, zdecydowałem się na kupno oczyszczacza powietrza. Docelowo ma być do niewielkiego pokoju (12 m3) natomiast z myślą o przyszłości może mieć większe moce przerobowe. Zależy mi także aby posiadał od razu nawilżacz powietrza, żeby nie musieć kupować dwóch urządzeń :) Czy macie jakieś typy? Używaliście czegoś, albo wiecie po prostu że jest dobre? Cena - oczywiście im mniejsza tym lepsza, ale załóżmy że 500/600 zł :)

Badger20k
komentarz
komentarz

Ja ostatnio zaopatrzyłem się w ten: https://www.al.to/p/449495-oczyszczacz-powietrza-xiaomi-mi-air-purifier-2s.html i jestem mega zadowolony. Ekran daje znać, kiedy powietrze jest złe i od razu wtedy odpalam. Z tego co przeglądałem te testy, to wychodziło, że te najlepsze nie mają wbudowanego zasilacza. Bardzo fajny jest też taki od Philipsa ale to już koszt ponad 1000zł. Teraz dobry moment na kupno, bo potem ceny pójdą w górę pewnie

  • 1 miesiąc później...
Matiszew
komentarz
komentarz

Dzięki wielkie za jedyną odpowiedź :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.