x-kom hosting

Problem z połączeniem z serwerami

Andmerio
utworzono
utworzono

Witam jakieś 3 dni temu zaczął się u mnie problem z łączenie do serwerów typu discord, battlenet, gier sieciowych. Co dziwne np. do steama nie ma problemu się połączyć ale nie we szystkie gry jestem w stanie grać online. Strony internetowe działają normalnie. Podpięty jestem kablem przez router, ale próbowałem również bezpośrednio 2 różnymi internetami- zawsze ten sam problem. Przywracanie systemu do stanu początkowego, wgranie sterowników, restartowanie sieci, wyłączanie firewalla, antywirusa, ustawianie portów nic nie daje. Ogólnie nie mam pojęcia co robić, wydaje mi się że próbowałem wszystkiego, bezskutecznie. Bardzo proszę o pomoc!

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jakiego antywirusa i firewall używasz ?

Andmerio
komentarz
komentarz

Norton Security z płyty ze sterownikami do płyty głównej a firewall systemowy, dodam że posiadam oryginalnego Windowsa 10

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Upewnij się, że aplikacje są dodane do wyjątków w firewall. Jeśli tak to odinstaluj Norton Security i zobacz czy coś się zmieni.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.