x-kom hosting

Odsyłacze w różnych miejscach na obrazku

luki33221
utworzono
utworzono

Witam.

Mam zagwozdkę, gdyż nie wiem czy jest taka możliwość aby wrzucić na swoją stronę obrazek gdzie po najechaniu na różne elementy tego obrazka będzie link do różnych stron lub podstron.Dokładnie chodzi mi o mapę Polski gdzie zaznaczone będą miejscowości i po kliknięciu na miejscowość gdzieś mnie przeniesie. Żeby zilustrować mój problem dodaje załącznik. 

przyklad.jpg

  • 2 tygodnie później...

luki33221
komentarz
komentarz

Bumpuje temat, gdyż połowicznie sobie z nim poradziłem. Jednak nie do końca. To jest moja mapa https://svgshare.com/i/98P.svg 

Problem polega na tym, iż po wejściu w link można śmiało kliknąć na zaznaczoną trasę po czym przenosi na google.pl. (działa tak jak zamierzałem)

Jednak nie mam pomysłu jak mogę wrzucić taką mapę na moją stronę na wordpressie, aby nadal działały funkcjonalności SVG. Po wrzuceniu mapki na stronę wyświetla się ona jedynie jako obrazek bez funkcjonalności do niej przypisanych. Potrafiłbym ktoś na to zaradzić?

  • 4 tygodnie później...
web-developer
komentarz
komentarz

Jest co najmniej kilka sposobów rozwiązania tego problemu:

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.