x-kom hosting

Microsoft surface a Ubuntu

Kubaw95
utworzono
utworzono

WItam

Zdecydowałem się na zakup lapka microsoft surface, lecz wyczytałem że na tym urządzeniu jest Windows10s przez co ogranicza to instalacje części programów których akurat potrzebuje. Ostatnio po zapoznaniu się z ubuntu stwierdziłem że chciałbym mieć je u siebie (fajny, czysty i prosty system) i chciałem się zapytać czy orientujecie się, czy jest możliwość na tym lapku zainstalowania innego systemu niż tego który jest na nim? i czy ma to jakiś sens, czy lepiej zainwestować w inny laptop na którym ten system bez problemu będzie działał? z góry dzięki za pomoc.

Youki
komentarz
komentarz

Można przejść na normalną Wersje Windowsa z tego co pamiętam.

 

Kubaw95
komentarz
komentarz

gdzieś wyczytałem że można było zmienić wersje windowsa ale tylko jakoś do wiosny tego roku już podobno zablokowali te możliwość nie wiem ile w tym prawdy  właśnie i jak to teraz wygląda

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.