x-kom hosting

Serwis php , screenshot zmiany treści serwisu w php

1qwert1
utworzono
utworzono

Witam, jeśli nie ten dział z góry przepraszam.
Mam następujący problem, zakupiłem abonament w pewnym serwisie z testami na egzamin (półroczny, jeszcze ważny, dostępny po zalogowaniu, aktualizowany co pewien czas - pisze o tym by nie być posądzony że coś chce przywłaszczyć czy coś, nie o to mi chodzi), niestety jest tylko dostępny online. Problem polega na tym, że nie zawsze mam dobry dostęp do sieci.
1. Czy istnieje możliwość zgrania takiego serwisu offline? Jest chyba stworzony w php (http://www.budownictwo.arslege.pl/testy/)
2. Jeśli nie, to czy znacie albo możecie polecić jakiś program do screenshotów, bo próbuje rozwiązując testy z każdego pytania robić zrzut i zapisywać żeby mieć dostęp offline. Najlepiej żeby robił zrzut przy zmianie treści strony, żebym nie musiał za każdym razem klikać skrótu do zrobienia zrzutu najpierw przy pytaniu i potem przy pytaniu z zaznaczonymi odpowiedziami.
Z góry dzięki za pomoc
pozdrawiam

Anawa
komentarz
komentarz

Cześć,

 

  1. Najprawdopodobniej tak
  2. To wolisz robić screenshoty czy chcesz mieć wszystkie pliki na komputerze?

Nie ma możliwości pobrania samych plików php, można tylko pobrać wynik działań tych skryptów, a więc de facto offline nie będzie mógł rozwiązywać testu, a jedynie sprawdzać co znajdowało się na danej podstronie.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.