x-kom hosting

Linux na laptopie

Spektra
utworzono
utworzono

Hej. Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie pomysł zainstalowania Linuxa na starym laptopie. Tylko że zastanawia mnie jedno. Co z sterownikami? Jak je zainstalować i czy w ogóle istnieje wersja pod Linuxa? Laptop to Toshiba satellite C660-1P8. Linux to mint z środowiskiem graficznym fxce.(Chyba tak to się profesjonalnie nazywało)

Dark_Moon
komentarz
komentarz

Nie jestem specjalistą od Linuksa ale Mint czy podobny sam je sobie zainstaluje. Jak czegoś nie znajdzie to da zastępczy.

Nawet jak ta Toshiba nie jest przystosowana do Linuksa to spróbować można.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz (edytowane)

Stawiam, że wszystkie sterowniki się znajdą. Jak coś nie będzie działać to pisz, poszukamy rozwiązania.

  • Dobra wypowiedź 1
  • 5 miesięcy później...
Axel
komentarz
komentarz

Linux większość sterów posiada już na starcie. Wyjątki od tej zasady to głównie karty graficzne, ale jak napisali wyżej, najpierw zainstaluj, a jak coś nie będzie działać poprawnie, to się wtedy będziemy martwić.                              

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.