x-kom hosting

Jak zmniejszyć zużycie pamięci

sQuu
utworzono
utworzono

Witam, mam pytanko da się jakoś zmniejszyć zużycie pamięci? Wydaje mi się, że chyba troszkę za dużo ciągnie i nie wiem co mogę z tym zrobić. Dołączam SS

Ps.

Jeśli piszę w nieodpowiednim do tego dziale proszę o przeniesienie.

pamięć.png

Gawel
komentarz
komentarz

Ale czego Chrome czy ogólnie ? Musisz mieć otwarte dużo kart i dlatego jest tyle procesów

sQuu
komentarz
komentarz

Ogólnie, po zamknięciu chrome spada do 41%. Dziwne jest też to że od razu po odpaleniu chrome, czy np CS:GO zużycie procesora z 3% skacze do 90/98%

Gawel
komentarz
komentarz

Ile masz pamięci ? Najpierw zajrzyj do auto startu i co niepotrzebne wyłącz, widać że masz odpalonego klienta Steam, po co ?

Youki
komentarz
komentarz
13 minut temu, sQuu napisał:

CS:GO zużycie procesora z 3% skacze do 90/98%

Gdyby odpalał te programy z użyciem 3% to byś narzekał dlaczego tak długo i tak wolno się uruchamiają :)

14 minut temu, sQuu napisał:

Ogólnie, po zamknięciu chrome spada do 41%

Pokaż listę wszystkich uruchomionych procesów.

 

sQuu
komentarz
komentarz

1.png

2.png

3.png

4.png

6.png

10 minut temu, Gawel napisał:

Ile masz pamięci ? Najpierw zajrzyj do auto startu i co niepotrzebne wyłącz, widać że masz odpalonego klienta Steam, po co ?

SS wyżej, a co do steam to pewnie dla tego że mam go odpalonego, nie znam się ;d

Youki
komentarz
komentarz

Masz tylko 4 GB RAM z czego używane 3.7 GB, do tego używasz "ramożernego" Chrome oraz różne traye itp powłączane w tle. Nie ma co się dziwić, że tak to wygląda.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.