x-kom hosting

tablet z gps na wyjazd do azji

Kamillus
utworzono
utworzono

Witam,

Potrzebuje kupić tablet z GPS i wifi do Indii ma on być stosunkowo jak najtańszy ale też w miarę dobry

Dziękuję

carnivore
komentarz
komentarz

Dobra opcją może być popularny i sprawdzony Samsung Tab A - T280. Bez trudu kupisz poniżej 500 zł. Funkcjonalny soft, przystępny hardware, 7-calowy, kompaktowy dobrze zagospodarowany i wygodny dzięki antypoślizgowej konstrukcji. Oczywiście sprawnie obsługuje GPS. 

  • 2 tygodnie później...
Kamillus
komentarz
komentarz

A jakis używany tablet to jaki polecacie do 300zł

SaveYourself
komentarz
komentarz
4 godziny temu, Kamillus napisał:

a takim tabletem warto się interesować?

 

Bardzo słaby, 1 GB ram spowoduje u Ciebie nerwicę na dłuższą metę ;-) Zwykła "chińszczyzna". Kruger&Matz ogólnie nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami na temat jakości produktów.

Rozejrzyj się za Lenovo TAB4, P/N: ZA2D0009PL. Nówka to koszt 600 zł, używki powinny spokojnie już latać po 300-400 zł. Ten ma przynajmniej procek Snapdragon 425 + 2 GB Ram. No i LTE

  • 1 miesiąc później...
Kamillus
komentarz
komentarz

Witajcie znalazłem taki Lenovo https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/tablet-lenovo-tab-4-8-tb-8504f-bialy-za2b0063pl?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA6ozhBRC8ARIsAIh_VC0eLQfzxLVtid7GueAP9w2M0cOPXnRwbnCon9_zsmwFL9u8VnpnVSQaAgF3EALw_wcB czy warto? Jak ma lte to napewno biorę a nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji 

 

lukasin
komentarz
komentarz

Ten tablet nie ma wejścia na kartę SIM.

Kamillus
komentarz
komentarz

Aha, a do czego mi karta sim w tablecie co mogę dzięki temu robić, a czego nie. Dzięki za odpowiedź jestem w tym zielony

 

Gawel
komentarz
komentarz

Do tego żeby mieć internet z sieci komórkowej

Kamillus
komentarz
komentarz

A jak będę za granicą to mogę polegać na mapach offline lub WiFi będzie dobrze działać? 

 

Badger20k
komentarz
komentarz

A jak ci się wydaje? ;)

Kamillus
komentarz
komentarz

Już nie ma tego tabletu, nie zdążyłem. Napewno kupię jakiś 8cali tylko teraz nie wiem czy Lenovo czy huawei? 

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.