x-kom hosting

Zmieniać Win7 na Win10?

Mechbolt
utworzono
utworzono

Będę formatował komputer i dyski, bo już muli to wszystko strasznie. Obecnie mam Win7 i chciałbym wiedzieć, czy przesiadka na Win10 już jest zalecana. Najbardziej odpychające są te aktualizacje, których nie da się ponoć wyłączyć. U siebie na Win7 mam wszystko poblokowane.

 

I oprócz tego, czy jest jeszcze jakaś forma darmowej przesiadki.

Youki
komentarz
komentarz

Wszystko się da, kombinując bardziej lub mniej (na wersji Pro można odroczyć).

  • 2 tygodnie później...
SabaruPL
komentarz
komentarz

Kiedyś miałem taki sam dylemat ale stwierdziłem że nie ma po co. Puki programy, gry, internet, sterowniki itd. będą działać na tych wcześniejszych systemach to nie ma co się z nim męczyć. Szkoda mi tylko Forzy Horizon ale dla jednej gierki nie chce mi się przeinstalowywać systemu. Za dużo kłopotu z tym systemem jest. Szczególnie jak odkryjesz że połowa starszych gierek i programów na nim nie chce działać. A nie zawsze idzie alternatywne znaleźć.

Marchew94
komentarz
komentarz

Moim zdaniem Windows 10 to porażka, i do tego jak ktoś nie wie czy nie czytał wszystkiego podczas instalacji to tam jest regułka że się zgadzacie na szpiegowanie lub coś podobnego, i rzeczywiście tak było, po prostu pozwalacie systemowi was podglądać czy patrzeć jakie ruchy wykonujecie na systemie, więc do dzisiaj jestem wierny Windows 7 64x, i jak wiesz lub nie na Windows 10 chodzi mniej gier starszych np, są problemy z odpalaniem starszych gier, a na Win 7 nigdy nie miałem takiego problemu, nawet najstarsze gry odpalałem bez najmniejszego problemu

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.