x-kom hosting

Błąd 0x80070057 przy próbie zainstalowania gry z Microsoft Store

Szuzo
utworzono
utworzono

Kupiłem dzisiaj grę Forza Horizon 4. Gra jest dodana do mojej biblioteki ale nie moge jej pobrać bo za każdym razem wyświetla się błąd 0x80070057. Co może go powodować? Jak można to naprawić?

błąd.png

Raciawelli
komentarz
komentarz

Może fakt, że forza horizon 4 ma premierę jutro jest tutaj problemem. 

Szuzo
komentarz
komentarz

Z 3 jest ten sam problem

 

Raciawelli
komentarz
komentarz

Ok. Tutaj masz narzędzie do rozwiązywania problemów z sklepem Windows (link bezpośredni). Jeśli używasz proxy, wyłącz je (tymczasowo, by sprawdzić czy zadziała)

Szuzo
komentarz
komentarz

Dzięki za pomoc. Odpaliłem ten program i wykrył jakiś problem ale nie wiem jak go rozwiązać. Może wiesz co powinienem zrobić? W załączniku jest PDF raportu z programu.

błąd.pdf

P.S. Czy na ten błąd może wpływać to że nie mam aktywowanego windowsa? (Niedawno zmieniałem płytę główną)

Raciawelli
komentarz
komentarz

uruchom wiersz poleceń (cmd.exe) jako administrator, wklej tam:

powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\WinStore\AppxManifest.xml

upewnij się, że na końcu otrzymasz wynik "succesfull"

wklej tutaj rezultat, gdyby nadal nie działało/coś poszło nie tak

możesz także wejść w eventvwr.msc w widok niestandardowy > zdarzenia administracyjne i sprawdzić czy nie ma jakichś powiązanych błędów. Jakby były to pokaż :D 

 

Szuzo
komentarz
komentarz

Niestety nie zadziałało. 

image.png.f618021dd74646946f2c31199f6d29a0.png

W eventvwr.msc nie znalazłem powiązanych błędów, a przy próbie pobrania gry żadne nowe się nie pojawiają.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.