x-kom hosting

Format bez utraty systemu win7

Tours ON
utworzono
utworzono

Witam. W jaki sposób mogę formatować laptopa firmy Samsung na win7 bez utraty systemu (system był wgrany przy kupnie, klucz wydobyłem z komputera).

Chce pozbyć się wszystkich danych oprócz tych potrzebnych do działania systemu (komputer ma wyglądać jak nowy gotowy do sprzedaży).

Anawa
komentarz
komentarz

Czyli wcześniej kupiłeś komputer razem z systemem? W takim przypadku powinna być na dysku partycja recovery z Windows 7.

Tours ON
komentarz
komentarz

Tak, kupiłem go z zainstalowanym systemem ale czy po zrobieniu recovery nie będzie się dało odzyskać danych?

Gawel
komentarz
komentarz (edytowane)

Odzyskać to zawsze można, nie tędy droga. Można komuś utrudnić odzyskanie. Najlepiej było by wolne miejsce nadpisać pustymi plikami

Tours ON
komentarz
komentarz
23 godziny temu, Gawel napisał:

Odzyskać to zawsze można, nie tędy droga. Można komuś utrudnić odzyskanie. Najlepiej było by wolne miejsce nadpisać pustymi plikami

Ok ale jak to konkretnie zrobić?

Gawel
komentarz
komentarz

Oczywiście najlepiej było by taki dysk sformatować i wtedy cały nadpisać parę razy. Ale można też wymazać wolne miejsce, np CCleaner ma taką opcje, tylko pamiętaj żeby zaznaczyć wymaż tylko wolne miejsce

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.