x-kom hosting

"No signal" na monitorze

AsvaltOne
utworzono
utworzono

Drodzy użytkownicy forumPC mam problem z komputerem a dokładnie z monitorem na którym widnieje po włączeniu najpierw logo producenta (asus) a potem napis "no signal". Taki problem miałem wcześniej z inną kartą graficzną ale w tamtym przypadku po przepięciu ramu problem znikał (wszystko działało jak nalerzy). Lecz kiedy kupiłem nową kartę graficzną przepięcie ramu nic nie daje. Proszę o pomoc.

Zasilacz- fsp group inc fortron source fsp350-60tha-p

Karta graficzna- gigabyte gtx 750ti 

Płyta główna- asus ipibl la rev 1.01

Procesor-intel core quad q9300

Pamięć ram- king Stone 4x2 

Dysk- segate barraCuda 500gb

Subrealic
komentarz
komentarz

Może zaktualizuj Bios 

Youki
komentarz
komentarz

CPU kręcony?

GPU to wersja z dodatkowo wtyczką zasilania czy bez?

AsvaltOne
komentarz
komentarz
25 minut temu, Youki napisał:

CPU kręcony?

GPU to wersja z dodatkowo wtyczką zasilania czy bez?

CPU nie kręcony

GPU z dodatkową wtyczką 

2 godziny temu, Subrealic napisał:

Może zaktualizuj Bios 

W jaki sposób ?

Subrealic
komentarz
komentarz

Znajdź nazwę płyty głównej, wejdź na strone producenta wyszukaj sterowniki bios do tej płyty głównej zgraj na pendrive wejdz do bios wejdz w zakładke qflash i update bios

Youki
komentarz
komentarz
41 minut temu, AsvaltOne napisał:

GPU z dodatkową wtyczką 

Dodatkowe zasilanie podłączyłeś od zasilacza?

Subrealic
komentarz
komentarz

Miałem też tak że po zmianie procesora w Sata Mode Selectiom  w biosie zmieniło mi opcje z AHCI na JDA i nie odpalał dopiero po powrocie na AHCI wszystko było OK

  • 4 tygodnie później...
AsvaltOne
komentarz
komentarz

 

Dnia 29.09.2018 o 18:47, Subrealic napisał:

Miałem też tak że po zmianie procesora w Sata Mode Selectiom  w biosie zmieniło mi opcje z AHCI na JDA i nie odpalał dopiero po powrocie na AHCI wszystko było OK

Jak mam to przestawić jak nie łączy mi komputer z monitorem a przynajmniej na to wygląda.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.