x-kom hosting

Ekran

potek27
utworzono
utworzono (edytowane)

Hej mam problem mam 2 komputery jeden kupiony tydzień temu i jeden starszy. Wczoraj normalnie wszystko działało bez zarzutów dziś chcę sobie włączyć komputer i jest wszystko dobrze włączam ekran i patrzę że widnieje napis "Brak Sygnału" i się wyłącza monitor na drugim komputerze też sprawdzałem i było tak samo sprawdzałem wszystkie kable itp i nic :C Jeśli ktoś wie jak to naprawić do proszę o pomoc :/

PS. Klawiatura normalnie działa i jak włączam konsolę to normlanie działa monitor

15382264897952057244667.jpg

Edytowane przez potek27

Ancio123
komentarz
komentarz

Spróbuj zmienić źródło na monitorze z PC na inne.

potek27
komentarz
komentarz
7 minut temu, Ancio123 napisał:

Spróbuj zmienić źródło na monitorze z PC na inne.

Mam TV i Zewn i na zewn działa konsola 

Ancio123
komentarz
komentarz
36 minut temu, potek27 napisał:

Mam TV i Zewn i na zewn działa konsola 

Karta dobrze dopchana?

potek27
komentarz
komentarz
19 minut temu, Ancio123 napisał:

Karta dobrze dopchana?

Tak to jest nowy komputer wszystko jest dobrze(sprawdzałem 2 razy(tylko nagle coś się stało i monitor nie pokazuje nic poza tym co jest na zdjęciu 

Godzinę temu, Ancio123 napisał:

Spróbuj zmienić źródło na monitorze z PC na inne.

Mam TV i Zewn i na zewn działa konsola 

Ancio123
komentarz
komentarz
1 minutę temu, potek27 napisał:

Tak to jest nowy komputer wszystko jest dobrze(sprawdzałem 2 razy(tylko nagle coś się stało i monitor nie pokazuje nic poza tym co jest na zdjęciu 

Mam TV i Zewn i na zewn działa konsola 

Używasz jakiejś przejściówki? 

potek27
komentarz
komentarz
17 minut temu, Ancio123 napisał:

Używasz jakiejś przejściówki? 

Kabel hdmi mam ale nie używam takto nie tylko tych podstawowych kabli żeby komputer i monitor działały i do dzisiaj nie miałem podobnych problemów

Ancio123
komentarz
komentarz (edytowane)

Spróbuj innym kablem.

Edytowane przez Ancio123

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.