x-kom hosting

Usuwanie szkodników z komputera.

ryoko
utworzono
utworzono

Witam, 

Ostatnio szukając programu, który pozbył by się z mojego komputera szkodników znalazłam Spybot-S&D. I tu moje pytanie, czy ten program wystarczy czy może jeszcze jakiś do niego byłby dobry? Najlepiej darmowy, mój antiwirus , to ten z Windows i nie mam innego. Czy te programy nie uszkadzają komputera lub Windowsa? Są takie co kilka razy się klika a on zrobi resztę ? 

 

Pozdrawiam, 

Ewa. 

Ancio123
komentarz
komentarz
25 minut temu, ryoko napisał:

Witam, 

Ostatnio szukając programu, który pozbył by się z mojego komputera szkodników znalazłam Spybot-S&D. I tu moje pytanie, czy ten program wystarczy czy może jeszcze jakiś do niego byłby dobry? Najlepiej darmowy, mój antiwirus , to ten z Windows i nie mam innego. Czy te programy nie uszkadzają komputera lub Windowsa? Są takie co kilka razy się klika a on zrobi resztę ? 

 

Pozdrawiam, 

Ewa. 

Nie polecam takich programów ponieważ często to właśnie w nich znajdują się niechciane rzeczy. Najlepiej byłoby jakbyś wrzucił screena z panelu sterowania (Programy).

W ostateczności Ccleaner tylko uważaj przy instalacji żeby nie zainstalować jakiś pierdołek.

Youki
komentarz
komentarz

Możesz dodatkowo korzystać z MalwareBytes Anti Malware czy AdwCleaner.

 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.